Tím vedúcich

V našej cirkvi veríme v tímovú prácu. Boh hovorí k jednotlivcom, ale nikdy ich nepovolal, aby dielo vykonali sami. Úspech je výsledkom spoločného úsilia, v ktorom má každý jeden člen nezastupiteľné miesto a adekvátne ocenenie. Henry Ford povedal: „Zbúrajte moje továrne, spáľte budovy, ale dajte mi späť mojich ľudí a ja to znova postavím“.

Dovoľte nám predstaviť našich pastorov a niektorých ďalších členov nášho tímu.

 

Peter Čuřík (1971) je hlavným pastorom cirkvi Slovo života v Bratislave, lídrom siete zborov Slovo života na Slovensku a šéfredaktorom časopisu Víťazný život. Jeho vyučovania na YouTube či knihy Diamanty v Blate a 5V k Víťazstvu sa stali zdrojom inšpirácie pre mnohých kresťanov. Vyštudoval Stavebnú fakultu STU, biblickú školu a má diplom z pastorálnej teológie. Medzi jeho záľuby patria futbal, tenis, šach a vždy ho môžete pozvať na kávu. Spolu s manželkou Katkou majú dvoch synov Peťa Jr. a Michala. O jeho ceste viery sa môžete dočítať v knihe Naroď sa znova!

 

Martin Hunčár (1971) spolu s manželkou Danielou a synmi Samuelom a Jakubom žije v Bratislave. Vyštudoval Stavebnú fakultu na STU, biblickú školu a má diplom z pastorálnej teológie. Je druhým pastorom zboru a vedúcim vydavateľstva, je zapojený v službe deťom a je autorom viacerých kníh a scenárov detských divadielok. Medzi jeho hobby patrí beh a šach. Jeho cestu k Bohu si môžete prečítať na http://mojpribeh.sk/pribeh/martin-huncar-aj-slusni-ludia-potrebuju-boha/

 

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave