Nové priestory Slova života

Ulf Ekman dostal na rok 2012 prorocké slovo „výnimočný“, v angličtine „extraordinary“. Jedným z takýchto výnimočných požehnaní, ktoré v Slove života prežívame v tomto období,sú nové priestory pre našu prácu v Bratislave. Srdečne vás pozývame na ich otvorenie dňa 25. novembra, kedy medzi nami na Tomášikovej 30 privítame aj vedúceho misie z Uppsaly, Christiana Åkerhielma.

 

Z Božej milosti si prenajímame celkovo asi 700 m2 vo veľmi dobrej lokalite Bratislavy. Súčasťou priestorov bude okrem hlavnej sály a skladov aj naše vydavateľstvo, kancelárie, špeciálna miestnosť pre mamičky s deťmi, tri miestnosti pre službu deťom, prekladateľské miestnosti a „kafetéria“, ako sme ju interne nazvali, s možnosťou občerstvenia a rozhovorov. Verím, že to prispeje k rastu Božieho diela, už sa nevieme dočkať sťahovania :-).

 

Práca na rekonštrukcii a zveľadení priestorov nám zabrala oveľa viac času a úsilia, než sme očakávali, no veríme, že výsledok bude stáť za to. Prvú bohoslužbu budeme mať na Tomášikovej 30 už 11.11.2012 a slávnostné zasvätenie s viacerými hosťami 25.11. Navštívte nás a pozvite priateľov; budete veľmi vítaní!

 

Z ulice Trnavská (ako sa ide do IKEA), bude vidieť na budove oznam o našich bohoslužbách a od decembra bude možné prísť do našej budovy priamo z Trnavskej ulice, čo uľahčí prístup aj všetkým, ktorí budú prichádzať spojmi).

 

Budeme vám veľmi vďační, ak by ste mali na srdci prispieť akoukoľvek sumou na prestavbu našich priestorov. Vopred vám ďakujeme! (číslo účtu: 2204739295/0200, variabilný symbol 3).{loadposition mapaTomasikova}

   

Miesto: Tomášikova 30, areál spoločnosti Omnia

 

MHD:

  • zastávka Haburská (na Ul. Tomášikova): 50, 96, 196
  • zastávka Trnavská (na Ul. Trnavská cesta): 50, 53, 61, 96, 196, 204, 205
  • zastávka Trnavská NAD (smer IKEA): 39, 61 – prístup z tejto strany bude od decembra
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave