Prihláška na Spark & G1 camp 2023

>>> Špeciálny bonus pre prvých 15 prihlásených účastníkov sme rozdali, neváhajte sa prihlasovať ďalší.

>>> Pre ďalších účastníkov, ktorí na tábore doteraz neboli otvoríme prihlasovanie už začiatkom apríla, preto si neváhaj rezervovať svoje miesto už dnes. Kapacita tábora je obmedzená.

Zanechaj bežné aktivity a poď s nami na Spark & G1 camp. Nezáleží na tom, aká si osobnosť, aké máš koníčky či záľuby, každý si nájde niečo pre seba – športy, hry vonku a vnútri, výlety, semináre, chvály, workshopy a veľa ďalších aktivít. Pri tom všetkom budeš môcť navyše spoznať nových ľudí, rozvíjať vzťahy s kresťanmi a rásť vo viere.

>>> Téma: SEED

Matúš 13,31-32: Predložil im aj iné podobenstvo: „Nebeské kráľovstvo je podobné horčičnému zrnku, ktoré človek vzal a zasial na svojom poli. Hoci je zo všetkých semienok najmenšie, keď vyrastie, je väčšie ako všetky iné rastliny a stáva sa z neho strom, takže prilietajú nebeské vtáky a hniezdia v jeho konároch.“

Dátum: 1. – 6. júla 2023

Miesto: Horský hotel Bartoška, Čremošné 137, Turčianske Teplice

Cieľová skupina: mladí ľudia zo Slova života a priatelia Slova života vo veku 13 – 28 rokov (vek dovŕšený vek k 1.7.2023).

Doprava: NEBUDE zabezpečená spoločná doprava, dopravu si každý zabezpečí individuálne podľa svojich preferencií a možností.

Cena: 165 €

  • Súrodenecká zľava je – 20 € na druhého a každého ďalšieho súrodenca. V prípade, že si chcete uplatniť, uveďte to v prihláške.
  • Poplatok prosíme uhradiť po tom, ako Vám odpíšeme, že akceptujeme Vašu registráciu.
  • Číslo účtu: SK87 0200 0000 0000 6843 4112, variabilný symbol: 55, do poznámky uveďte meno / mená, za koho je poplatok hradený.
  • Poplatok je potrebné uhradiť do týždňa po potvrdení registrácie, inak bude Vaša registrácia zrušená.
  • Pozor! Prihláška je záväzná, v prípade že sa odhlásite pár dní pred táborom, budeme pravdepodobne požadovať storno poplatok.

Kontakt: camp.slovozivota@gmail.com

Registrácia sa uzatvára 15. mája 2023, po tomto dátume prihlášky pravdepodobne nebudú akceptované.

Tešíme sa na teba.

Tím vedúcich G1 and Spark

>>> Záväzná prihláška

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave