Európska konferencia 2021

Sledujte online Európsku konferenciu ktorú usporiadala cirkev Slovo života v Uppsale. Rečníkmi konferencie budú Tommy Barnet (USA), Lisa Harper (USA), Craig Groeshel (USA), Joakim Lundqvist (SE) a ďalší.

Jednotlivé príhovory si budete môcť pozrieť aj s českým dabingom.

Podrobnejšie informácie o konferencii nájdete na stránke usporiadateľa.

Live vysielanie:

Štvrtok 29.7.

19:00 Tommy Barnett

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

Piatok 30.7.

9:00 Roselen Boerner Faccio (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

12:00 Highlight: Israel (anglicky)

19:00 Craig Groeschel (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

Sobota 31.7.

9:00 Hans Weichbrodt (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

12:00 Highlight: Leadership (anglicky)

19:00 Lisa Harper (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

Nedeľa 1.8.

9:00 Mats Ola Ishoel (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

12:00 Highlight: Missions (anglicky)

19:00 Joakim Lundqvist (český dabing)

Po skončení bude EC studio (modlitby a príhovory v angličtine)

Tommy Barnett (US)

Tommy Barnett je pastorom cirkvi Dream City Church vo Phoenixe, v Arizone. Kongregácia má okolo 10 000 členov. Je taktiež zakladateľom a spolupastrom cirkvi Dream Center v Los Angeles, ktorý je známy pre svoje veľké spoločenské nasadenie pre tých najzraniteľnejších v spoločnosti.

Lisa Harper (US)

Lisa je uznávaná rečníčka a učiteľka Biblie, fenomenálna pri objasňovaní každodenných praktických aplikácií večných biblických právd. Po mnoho rokov viedla prácu žien pre agentúru Focus on the Family a usporadúva konferenciu, ktorá združuje viac ako 200 000 účastníkov. Je tiež autorkou 12 kníh.

Joakim Lundqvist (SE)

Joakim je hlavným pastorom Livets Ord v Uppsale a veľmi obľúbeným rečníkom konferencie. Jeho kreatívne a vášnivé kázne dlho zostávajú mysliach a srdciach ľudí, inšpirujú žiť životný štýl zameraný na Ježiša.

Craig Groeschel (US)

Craig Groeschel je pastor a zakladateľ zborov Life.Church, najväčšej kongregácie v USA s 35 areálmi a viac ako 100 000 členmi. Vedie tiež summit Global Leadership Summit, ktorý každoročne vystrojuje lídrov na viac ako 1 500 miestach v 124 krajinách. Podcast pastora Craiga o vedení je veľmi obľúbený a má viac ako 1 milión stiahnutí za mesiac.

Roselen B. Faccio (IT)

Roselen sa narodila v Brazílii a vo veku 13 rokov mala silnú skúsenosť s Bohom, čo ju viedlo k tomu, aby sa s každým, koho stretla, podelila o evanjelium. Ako 19-ročná sa presťahovala do Talianska, kde sa stala mníškou. Po niekoľkých rokoch biblického štúdia sa stala protestantkou a teraz je nadšená z toho, že v Európe vyrastá mladá generácia veriacich. Ako 25 -ročná založila Sabaoth Church, ktorý je najväčším milánskym zborom a pozostáva hlavne z mladých ľudí. Ako pastorka videla, ako sa zbor rozrástol na hnutie s 54 zbormi a domácimi skupinami, ktoré zhromažďujú viac ako 10 000 ľudí.

Hans Weichbrodt (SE)

Hans Weichbrodt je kňaz v cirkvi Church of Sweden a inšpirátor v rámci hnutia OAS, charizmatického hnutia obnovy v Church of Sweden. So skutočným nasadením a veľkým srdcom pre obnovu a obnovu vo Švédsku káže aj to, čo vás vyzve, ale aj to, čo vás povzbudí.

Samuel Ljungblahd (SE)

Samuel Ljungblahd, etablovaný zabávač, ktorý urobil dojem na domácu pôdu evanjelia „over there“ (klip na YouTube). Ale má za sebou aj úspešné predstavenia v „Så ska det låta“ a nezabudnuteľné duety s Lisou Nilsson a Sarah Dawn Finer. Ako aktívny člen Armády spásy miluje vyvyšovať Ježiša v piesni a hudbe.

Joonatan & Therese Savolainen (SE)

Dvojica uctievačov a manželský pár Joonatan & Therese Savolainen spolu spievajú od roku 2009 a obaja majú dlhoročné skúsenosti s aktívnym zapojením sa v rôznych formách uctievania. Píšu spolu už niekoľko rokov a v roku 2021 vydali prvý singel s názvom „Márnotratný syn“. Vedú chvály pre mládež v zbore Livets Ord.

EC studio:

Je tu priestor aj pre tých, ktorí chcú individuálne poradenstvo, príhovor alebo potrebujú uzdravenie. Počas každého stretnutia na Youtube môžete do chatu písať svoje modlitebné prosby a ďakovania, k dispozícii bude tiež “chatovací pastor”.

Sme radi, že môžeme s vami stáť v modlitbe za vaše modlitebné žiadosti, a zároveň sa s vami chceme radovať z toho, čo Boh urobil. Modlitby a vďakyvzdania môžete odosielať na adresu prayer@wordoflife.se.

Po každom večernom stretnutí tohtoročnej európskej konferencie bude prebiehať naživo EC studio v Angličtine, v ktorom sa budeme modliť za predložené modlitby a ďakovať Bohu za to, čo v týchto dňoch urobil v živote ľudí.

 

ZOOM stretnutia:

Počas konferencie budú aj rôzne ZOOM stretnutia, ale budú výhradne vo švédčine.

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave