Video messages

Last video message

Pozrite si najnovšie vyučovanie z nedeľnej bohoslužby, ktoré mávame každú nedeľu o 10:00 na Tomášikovej 30 v Bratislave. Video posolstvá obsahujú kompletný archív našich video vyučovaní, priamych prenosov z bohoslužieb, záznamov z konferencií, táborov či videí pre deti.

Aktuálne ON-LINE vysielania:
– nedeľná bohoslužba v nedeľu od 10:00
– biblické zamyslenie/vyučovanie vo štvrtok od 18:30

What is new
Denný detský tábor
Denný detský tábor

V roku 2020 organizujeme denný kresťanský tábor pre deti. Vedúcim tábora bude Martin Hunčár v spolupráci so zdravotníkom Igorom Jankulicom a ďalšími animátormi. Tábor je určený pre deti vo veku od 7-13 rokov.

celý článok
Modlitebná
Modlitebná

Veľmi sa tešíme, že vás po dlhom čase môžeme pozvať na modlitebnú do našich priestorov na Tomášikovej 30. Kedy: v piatok 12.6.2020 Čas: 18:30 Modlitby bude viesť Katka Čuříková

celý článok
Bohoslužba na Tomášikovej 30 pre obmedzený počet ľudí
Bohoslužba na Tomášikovej 30 pre obmedzený počet ľudí

Veľmi sa tešíme z toho, že obmedzenia sa znova uvoľňujú. Pred týždňom ešte platili 2 m odstupy a mohli sme uhostiť prvých 72 ľudí na bohoslužbe. Mali sme požehnané Letnice! Teraz platí tzv. “šachovnicové” sedenie a dokážeme uhostiť viac ľudí. Bohoslužbu otvárame už aj pre hostí, PRETO VÁS prosíme, aby ste sa znova nahlasovali vyplnením

celý článok
O rodine – naša cesta, poučenia a víťazstvá
O rodine – naša cesta, poučenia a víťazstvá

Vo štvrtok 4.6 od 18:30 vás srdečne pozývame na Biblickú online hodinu s Petrom a Katkou Čuříkovcami. Budú hovoriť o rodine, o tom, čo sa za ostatných 24 rokov spoločného života naučili o sebe, o výchove detí, o spoločnej službe Pánovi. Rodina dnes čelí mnohým tlakom a ani kresťanská rodina voči nim nie je imúnna.

celý článok
Family day
Family day

Keďže v exteriéri sú možnosti stretávania sa EŠTE LEPŠIE ako v interiéry, srdečne vás pozývame na futbalový štadión do Viničného, kde sme aj po ostatné roky usporadúvali FAMILY DAY. Zhromaždíme sa tam v sobotu 30.5. od 15:00. Budú pre nás pripravené extra stoly. Budú pripravené všetky aktivity ako zvyčajne: streľba z luku, futbal, volejbal, šach.

celý článok
Slovo života Bratislava na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach
Slovo života Bratislava na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach

S radosťou vám oznamujeme, že sme práve rozšírili naše pôsobisko na sociálnych sieťach a k youtubu, podcastom (ktoré môžete počúvať cez Spotify, iTunes, Podcast go…) a instagramu sme pridali aj zborovú stránku na facebooku.

celý článok
E-Shop

The 4 points

The gospel comes from the Greek word evangelion and means good news, which we have summarized for you in 4 points.

More

What we believe

I believe in God, the Father almighty, creator of heaven and earth. The highest authority for us is The Holy Word – The Bible.

More

The Leadership Team

In our church we believe in teamwork. God speaks to individuals but he never told us to work alone.

More
Word of Life church

We are born again Christians who experienced the personal touch of God.

We all have our “own story”, but there is one thing we have in common – Faith in the Holy Bible and longing to follow Jesus Christ. We have experienced something similar to what C. S. Lewis described in his book “Surprised by Joy”. For many, the concept of Christianity being connected to joy is unimaginable, but the early Christians were filled with the Holy Spirit and joy without ceasing.

Who are we?
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave

Our services on Sunday
are translated into English

visit us