Welcome home SLOVO ŽIVOTA Visit us 1/2020 Víťazný život PDF verzia
Video messages

Last video message

Pozrite si najnovšie vyučovanie z nedeľnej bohoslužby, ktoré mávame každú nedeľu o 10:00 na Tomášikovej 30 v Bratislave. Video posolstvá obsahujú kompletný archív našich video vyučovaní, priamych prenosov z bohoslužieb, záznamov z konferencií, táborov či videí pre deti.

Aktuálne ON-LINE vysielania:
– nedeľná bohoslužba v čase uvedenom v kalendári

What is new
Bohoslužby sú dočasne iba ONLINE
Bohoslužby sú dočasne iba ONLINE

Drahí bratia a sestry, v nedeľe počas tvrdého lockdownu bude bohoslužba v Slove života výhradne ONLINE. Vysielanie začína o 10:00, sledovať nás môžete cez našu web stránku alebo youtube kanál Slova života.

celý článok
Modlitebno-pôstny týždeň 11.-17.1.2021
Modlitebno-pôstny týždeň 11.-17.1.2021

“Modlitba hýbe rukami, ktoré hýbu svetom” VYHLASUJEME 7-dňový DANIELOV pôst pre celý zbor! Začíname v pondelok 11.1. a končíme nedeľou 17.1. „V tých dňoch som ja Daniel smútil za celé tri týždne. Žiadostného chleba chutného som nejedol, a mäso a víno nevošlo do mojich úst, ani masťou pomazať som sa nepomazal, dokiaľ sa nevyplnili dni

celý článok
Bohoslužba 3.1.2021 iba ONLINE
Bohoslužba 3.1.2021 iba ONLINE

Drahí bratia a sestry, v nedeľu 3.1. bude bohoslužba v Slove života výhradne ONLINE, slovom poslúži Katka Čuříková. Vysielanie začína o 10:00, sledovať nás môžete cez našu web stránku alebo youtube kanál Slova života.

celý článok
Silvestrovská bohoslužba – ONLINE zo Slova života
Silvestrovská bohoslužba – ONLINE zo Slova života

Na Silvestra od 20:00 do 22:00 pokračujeme online bohoslužbou, slovom bude slúžiť pastor Peter Čuřík. Prihovorí sa k nám z Tomášikovej 30, ak by ste mali túžbu prísť a byť s nami, PROSÍM NAPÍŠTE nám najneskôr v pondelok. NAHRAJTE KRÁTKE VIDEO. Pripravili sme pre vás takúto výzvu/challenge:  Prosíme vás, ktorí to máte na srdci, aby

celý článok
Vianočná bohoslužba 20.12.
Vianočná bohoslužba 20.12.

Srdečne vás pozývame na nedeľnú vianočnú bohoslužbu na Tomášikovu 30! Od soboty je síce na Slovensku lockdown, ale s výnimkami, medzi ktoré patrí bohoslužba a cesta na zhromaždenie a späť. Nie sú žiadne obmedzenia ani z hľadiska cestovania z okresu do okresu. Takže ste srdečne vítaní! Uvedomujeme si, že situácia na Slovensku je vážna a

celý článok
Víťazný život 2/2020
Víťazný život 2/2020

Práve vychádza najnovšie číslo nášho časopisu, prečítať si ho môžete aj v pdf verzii na našej stránke. Zároveň budeme vďační, ak by ste si našli krátky čas a vyplnili anketku ohľadom ďalšieho vydávania časopisu, aby sme v budúcnosti čo najlepšie pokryli potreby našich čitateľov. Tlačenú verziu časopisu dostanete do svojich schránok v priebehu budúceho týždňa.

celý článok
E-Shop

The 4 points

The gospel comes from the Greek word evangelion and means good news, which we have summarized for you in 4 points.

More

What we believe

I believe in God, the Father almighty, creator of heaven and earth. The highest authority for us is The Holy Word – The Bible.

More

The Leadership Team

In our church we believe in teamwork. God speaks to individuals but he never told us to work alone.

More
Word of Life church

We are born again Christians who experienced the personal touch of God.

We all have our “own story”, but there is one thing we have in common – Faith in the Holy Bible and longing to follow Jesus Christ. We have experienced something similar to what C. S. Lewis described in his book “Surprised by Joy”. For many, the concept of Christianity being connected to joy is unimaginable, but the early Christians were filled with the Holy Spirit and joy without ceasing.

Who are we?
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave

Our services on Sunday
are translated into English

visit us