Welcome home SLOVO ŽIVOTA Visit us 1/2020 Víťazný život PDF verzia
Video messages

Last video message

Pozrite si najnovšie vyučovanie z nedeľnej bohoslužby, ktoré mávame každú nedeľu o 10:00 na Tomášikovej 30 v Bratislave. Video posolstvá obsahujú kompletný archív našich video vyučovaní, priamych prenosov z bohoslužieb, záznamov z konferencií, táborov či videí pre deti.

Aktuálne ON-LINE vysielania:
– nedeľná bohoslužba v čase uvedenom v kalendári

What is new
Bohoslužby s Villem Männistöm – 18.-20.11.2022
Bohoslužby s Villem Männistöm – 18.-20.11.2022

Pozývame vás na bohoslužby so vzácnym hosťom, pastorom a naším priateľom Villem Männistöm. Stretnutia v Bratislave, na Tomášikovej 30: 18.11. (piatok) o 18:00 – Večer pre mladých SPARK & G1 19.11. (sobota) o 18:00 – Prebudenecké zhromaždenie – pozývame vás všetkých 20.11. (nedeľa) o 10:00 – Nedeľná bohoslužba Bohoslužba v Banskej Bystrici, na Kukučínovej 8:

celý článok
Nedeľná bohoslužba
Nedeľná bohoslužba

Tešíme sa znova na bohoslužbu túto nedeľu 25.9. Boh mocne koná na Tomášikovej 30 a privádza mnohých do domu Božieho. Vysielania bohoslužieb online pokračujú, ale online vysielanie a osobná prítomnosť na bohoslužbe sa ani len nedajú porovnať. Preto príďte, budeme sa na vás veľmi tešiť.

celý článok
Per mission tour 2022
Per mission tour 2022

Veľmi sa tešíme, že po dvoch rokoch odmlky u nás opäť uvítame Pera Cedergårdha. Per káže evanjelium v moci Ducha Svätého a veľa ľudí prijíma cez jeho službu uzdravenie. Pochádza zo Švédska a je vyštudovaným architektom. Spoznal Ježiša pred takmer 60 rokmi a už viac ako 40 rokov cestuje po celom svete. Pri jeho častých

celý článok
Európska konferencia v Uppsale
Európska konferencia v Uppsale

Ak ste nevyužili možnosť vycestovať do Švédska na Európsku konferenciu Slova života v dňoch 26.-31.7.2022, máte možnosť ju sledovať aspoň online. Viac informácií o konferencii a programe nájdete priamo na stránke organizátora. Priamy prenos z vybraných stretnutí viete sledovať v troch jazykoch (angličtine, ruštine, švédčine) na youtube channel Livets Ord Uppsala. Ak by ste priamy

celý článok
Bohoslužba s hosťom – Peom Svenssonom – 19.6.2022
Bohoslužba s hosťom – Peom Svenssonom – 19.6.2022

Pozývame vás na bohoslužbu s hosťom, s pastorom Peom Svenssonom zo Švédska 18.-19.6.. Peo Svensson je pastorom zboru Božia moc vo Švédsku, výborným hudobníkom a skvelým učiteľom Božieho slova, ktorý vyučuje na biblických školách v mnohých krajinách sveta.

celý článok
ČAKAČKA na Spark & G1 camp: Včera. Dnes. Naveky.
ČAKAČKA na Spark & G1 camp: Včera. Dnes. Naveky.

O Spark & G1 camp ktorý sa bude konať 1. – 6. júla 2022 je naozaj veľký záujem a všetky miesta sú už obsadené. Ak máte záujem dostať sa na čakačku či sa náhodou uvoľní miesto, prihláste sa.

celý článok
E-Shop

The 4 points

The gospel comes from the Greek word evangelion and means good news, which we have summarized for you in 4 points.

More

What we believe

I believe in God, the Father almighty, creator of heaven and earth. The highest authority for us is The Holy Word – The Bible.

More

The Leadership Team

In our church we believe in teamwork. God speaks to individuals but he never told us to work alone.

More
Word of Life church

We are born again Christians who experienced the personal touch of God.

We all have our “own story”, but there is one thing we have in common – Faith in the Holy Bible and longing to follow Jesus Christ. We have experienced something similar to what C. S. Lewis described in his book “Surprised by Joy”. For many, the concept of Christianity being connected to joy is unimaginable, but the early Christians were filled with the Holy Spirit and joy without ceasing.

Who are we?
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave

Our services on Sunday
are translated into English

visit us