Welcome home SLOVO ŽIVOTA Visit us 1/2020 Víťazný život PDF verzia
Video messages

Last video message

Pozrite si najnovšie vyučovanie z nedeľnej bohoslužby, ktoré mávame každú nedeľu o 10:00 na Tomášikovej 30 v Bratislave. Video posolstvá obsahujú kompletný archív našich video vyučovaní, priamych prenosov z bohoslužieb, záznamov z konferencií, táborov či videí pre deti.

Aktuálne ON-LINE vysielania:
– nedeľná bohoslužba v čase uvedenom v kalendári

What is new
Konferencia viery 2023
Konferencia viery 2023

Srdečne vás pozývame na Konferenciu viery, ktorá sa uskutoční 18. a 19. novembra 2023 s témou “Vystúp vyššie”. Hlavnými rečníkmi budú Rune Borgsø, Viera Liebe a Peter Čuřík.

celý článok
Bohoslužby s hosťom v Nitre, Bratislave a Banskej Bystrici
Bohoslužby s hosťom v Nitre, Bratislave a Banskej Bystrici

Pozývame vás na bohoslužby s Åke Carlsonom. Åke je vyštudovaný psychológ a je excelentným učiteľom Božieho slova s prorockým vhľadom, ktorý slúži v cirkvách a biblických školách v mnohých krajinách sveta. Vyhraďte si tento čas na službu tohto vzácneho služobníka. Program: Dátum Deň Čas Miesto 6.10. Piatok 18:00 KC Oáza, Slovo života Nitra, Mariánska dolina

celý článok
Večerná biblická škola
Večerná biblická škola

Vízia rodiny cirkví Slovo života: „Vybavte veriacich slovami viery, ukážte im duchovné zbrane, ktoré majú, naučte ich ako ich používať a pošlite ich do víťazného boja pre Pána!“ Chceme: „Vybudovať vybudovaní a vytrénovať veriacich, aby zasiahli a zmenili svet!“ Biblická škola bude trvať 4 mesiace, začíname v UTOROK 26.9.2023 a končíme 30.1.2024. Biblická škola bude

celý článok
Vodný krst
Vodný krst

V prípade, že máte záujem o vodný krst, ktorý plánujeme na nedeľu 20. augusta 2023 o 13:00 (po bohoslužbe), vyplňte prosím nasledujúci formulár. Následne vás budeme kontaktovať.

celý článok
Per mission 2023
Per mission 2023

Veľmi sa tešíme, že v dňoch 18. – 27. augusta 2023 na Slovensku opäť uvítame Pera Cedergårdha. Per káže evanjelium v moci Ducha Svätého a veľa ľudí prijíma cez jeho službu uzdravenie. Pochádza zo Švédska a je vyštudovaným architektom. Spoznal Ježiša pred takmer 60 rokmi a už viac ako 40 rokov cestuje po celom svete.

celý článok
Stretni sa s Kráľom – detský tábor 2023
Stretni sa s Kráľom – detský tábor 2023

Stretnúť sa s Kráľom potrebuje každý z nás – dospelí i deti. Náš v vzťah s Ním si začíname rozvíjať už od detstva. Chceme v tom deťom pomôcť a inšpirovať ich. Cez divadielko, kázne a skupinky spoznáme biblické príbehy a postavy zo Starej i Novej zmluvy, ktorí sa stretli s Kráľom.

celý článok
E-Shop

The 4 points

The gospel comes from the Greek word evangelion and means good news, which we have summarized for you in 4 points.

More

What we believe

I believe in God, the Father almighty, creator of heaven and earth. The highest authority for us is The Holy Word – The Bible.

More

The Leadership Team

In our church we believe in teamwork. God speaks to individuals but he never told us to work alone.

More
Word of Life church

We are born again Christians who experienced the personal touch of God.

We all have our “own story”, but there is one thing we have in common – Faith in the Holy Bible and longing to follow Jesus Christ. We have experienced something similar to what C. S. Lewis described in his book “Surprised by Joy”. For many, the concept of Christianity being connected to joy is unimaginable, but the early Christians were filled with the Holy Spirit and joy without ceasing.

Who are we?
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave

Our services on Sunday
are translated into English

visit us