SPARK

SPARK:

What does Spark mean? What should Spark share?
Spark means that you are on fire for God, that you are full of Him. No luke-warm Christianity. 🙂

>>  It is the place for students and young adults in the age group 16-28
In God´s word we often see that God uses young people. During our activities and meetings we try to create a space where young adults can know God personally and at the same time can use their potential, that He put into them, to serve him and those around them.

>> Regular Meetings
Every Thursday from 6:00 pm at Tomášikova 30

>> Tun Time
The life of a Sparker, apart from regular Thursday meetings, includes various trips, short mission trips, stays in a cottage, camps and many other creative activities where their talents and abilities can be used and developed.

Regular meetings each Thursday (during the school year)

each Thursdy at 6:00 pm, Tomášikova 30

Spark & G1 camp 2024

Zanechaj bežné aktivity a poď s nami na Spark & G1 camp. Nezáleží na tom, aká si osobnosť, aké máš koníčky či záľuby, každý si nájde niečo pre seba – športy, hry vonku a vnútri, výlety, semináre, chvály, workshopy a veľa ďalších aktivít. Pri tom všetkom budeš môcť navyše spoznať nových ľudí, rozvíjať vzťahy s kresťanmi a rásť vo viere.

>>> Téma: RADOSŤ

Radosť Pánova je našou silou.

Radosť je zároveň ovocie Ducha. Po duševnej stránke je radosť spojená s uvolňovaním pozitívnych pocitov.

Chceme sa venovať tejto téme, pretože radosť, ktorú dáva Boh, všetci potrebujeme vo svojom starter-packu. Sme si zároveň vedomí toho, že súčasná generácia zápasí s duševným zdravím. Práve preto sa na tomto tábore chceme pevne postaviť na to, čo o nás hovorí Božie slovo. Chceme, aby naše vnútro bolo premenené Bohom a naplnené Jeho radosťou, ktorá dáva život, silu, slobodu a je nákazlivá.

Dátum: 30. júna – 5. júla 2024

Miesto: Hotel Mýto, Hlavná 492, Mýto pod Ďumbierom

Cieľová skupina: mladí ľudia zo Slova života a priatelia Slova života vo veku 13 – 28 rokov (vek dovŕšený vek k 30.6.2024).

Doprava: NEBUDE zabezpečená spoločná doprava, dopravu si každý zabezpečí individuálne podľa svojich preferencií a možností.

Cena: 175 €

  • Súrodenecká zľava je – 10 € každého platiaceho súrodenca. Zľava platí aj v prípade, že súrodenec ide na náš detský tábor.
  • Poplatok prosíme uhradiť po tom, ako Vám odpíšeme, že akceptujeme Vašu registráciu.
  • Číslo účtu: SK87 0200 0000 0000 6843 4112, variabilný symbol: 55, do poznámky uveďte meno / mená, za koho je poplatok hradený.
  • Poplatok je potrebné uhradiť do týždňa po potvrdení registrácie, inak bude Vaša registrácia zrušená.
  • Pozor! Prihláška je záväzná, v prípade že sa odhlásite pár dní pred táborom, budeme pravdepodobne požadovať storno poplatok.

Kontakt: camp.slovozivota@gmail.com

Tešíme sa na teba.

Tím vedúcich G1 and Spark

>>> Flashback

>>> Záväzná prihláška

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave