Konferencia viery – informácia o programe pre deti

Milí rodičia,

Počas konferencie môžete oddychovať a prijímať všetko, čo Boh pre Vás pripravil, a to s vedomím, že Vaše deti sú v bezpečí a budú mať o zábavu postarané. Počas každého zhromaždenia je pripravený špeciálny program pre deti vo veku 3 až 12 rokov, ktorý zastrešujú naši učitelia nedeľnej školy a ich pomocníci. Bude tam niečo pre každého! Divadlo, tvorivá dielňa, hry, pozeranie dvd, šport a samozrejme aj duchovný program. Tento rok bude témou “Duch Svätý”, keďže konferencia bude v období Letníc.

Vaše deti musia byť najprv zaregistrované, potom sa môžu pripojiť k detskému programu. Registráciu budete môcť vykonať v daný deň pri špeciálnom stole určenom na registráciu. Prosíme, aby ste deti priniesli načas, aby program nebol vyrušený ich neskorším príchodom. Nebolo by to fér voči učiteľom, ktorý program vedú a ani voči ostatným deťom. Takisto Vás prosíme, aby ste sa uistili, že dieťa príde na detský program už s plným bruškom. My poskytneme vodu, ale jedlo nie.

Prakticky to bude fungovať tak, že hneď po príhovore na zbierku, sa deti majú zhromaždiť pri stole, kde sa vykonáva ich registrácia, tam sa stretnú s učiteľom, s ktorým budú mať program. Po skončení zhromaždenia, prosím, vyzdvihnite svoje dieťa z miestnosti detského programu do 5 minút, resp. čo najskôr. Počas prestávok je totiž v NTC rušno a nám záleží na tom, aby Vaše dieťa sa k Vám dostalo v bezpečí. Takisto potrebujeme čas na to, aby sme pripravili ďalšiu časť programu.

Odporúčame vám tiež, aby ste zobrali deti na čerstvý vzduch a mali sa možnosť vybehať počas prestávok, pretože tento rok bolo ihrisko obsadené a všetok program prebieha vo vnútri.

Prosím, pozorne si prečítajte nižšie uvedený program, aby ste vedeli, že kde má byť Vaše dieťa a čo bude robiť počas každého zhromaždenia!

 

Piatok – 13. máj:

Zhromaždenie v Slove života na Tomášikovej. Po zbierke všetky deti vo veku 3 – 12 rokov budú v kaviarni pozerať rozprávku na dvd.

 

Sobota – 14. máj:

Zhromaždenie v NTC o 9:30: Po príhovore k zbierke stretnutie pri registrácii

Pred-školáci budú v miestnosti – sále 2 (3. poschodie)

Školáci budú v miestnosti – sále 3 (4. poschodie)

 

Zhromaždenie v NTC o 14.15: Hneď na začiatku zhromaždenia stretnutie pri registrácii (zbierka nie je…)

Pred-školáci a prvý stupeň v miestnosti – sále 2 (3. poschodie)

Školáci, ktorí sú na druhom stupni majú na výber: Môžu hrať bedminton alebo squash ak chcú a budú mať so sebou športové oblečenie na prezlečenie a hlavne halovky. Poplatok bude len 3 Eurá, čiastočne to dotujeme. Od 14:30 do 15:30 s nimi budeme v NTC, máme rezervované. Ostatní môžu ísť niečo vyrábať v rámci tvorivých dielní do sále 2 (3. poschodie) pod dohľadom nášho učiteľa.

 

Zhromaždenie v NTC o 16:00: Po príhovore k zbierke stretnutie pri registrácii

Pred-školáci budú v miestnosti – sále 2 (3. poschodie)

Školáci budú v miestnosti – sále 3 (4. poschodie)


Zhromaždenie v NTC o 18:30: Po príhovore k zbierke stretnutie pri registrácii

Pred-školáci a školáci, ktorí sú na prvom stupni budú spoločne pozerať rozprávku na dvd v sále 2 (3. poschodie).

Pre školákov, ktorí sú na druhom stupni nemáme žiadny program. Na tomto zhromaždení však bude kázať Carl-Gustaf Severin, ktorého služba je veľmi kreatívna a ľahko pochopiteľná aj pre tínedžerov. Prosím, pripravte na to deti, nech pozorne počúvajú pod vašim dohľadom, nech sa učia aj od takýchto kazateľov. Je dôležité, aby rozumeli, že nedeľná škola nie je len o zábave a hrách, ale aj o Božom slove.

 

Nedeľa – 15. máj:

Zhromaždenie v Slove života na Tomášikovej o 10:00. Deti odchádzajú po príhovore k zbierke, stretnú sa v kaviarni, kde budú rozdelené do troch skupín.

Ovečky (Pred-školáci)

Levy (školáci 1. – 3. triedy)

Orly (školáci 4. – 6. triedy)

 

Tešíme sa na vaše deti a spoločne s vami veríme, že sa Pán dotkne ich sŕdc.


img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave