Svedectvá z nášho zboru

Boh koná úžasné veci v našom strede. Tu sú dve svedectvá sestry Táni o tom,  čo Boh robil za posledné mesiace v jej živote.

Boh sa stará aj o autá!

V auguste minulého roku sme si spolu s manželom kúpili nové auto značky Škoda Octavia. Užívali sme si ho ešte len asi 4 dni, keď sme sa v tú osudnú augustovú nedeľu vybrali na T-com pláž v Bratislave. Po dvoch hodinách, strávených na pláži sme sa vrátili na parkovisko a chceli sme odísť. Avšak na naše veľké prekvapenie tam naše auto už nebolo. Ukradli nám ho totiž. Spolu s mojou švagrinou, ktorá žije v Poprade a je taktiež veriaca sme sa za danú situáciu horlivo modlili. Boh vypočul naše modlitby a hneď na nasledujúci deň, t.j. v pondelok sa auto zázračne našlo na základe svedectva troch ľudí a priviezli sme si ho domov. Haleluja!

Zázračné uzdravenie kostrče

Počas návštevy pastora Pera Cedergårdha zo Švédska, ktorý mal uzdravujúce zhromaždenie vo štvrtok večer 27.11.2008 v priestoroch biblickej školy sa udialo niečo úžasné! Na zhromaždení som bola spoločne s mojou švagrinou, ktorá dala kazateľovi obyčajnú papierovú vreckovku, aby sa za ňu pomodlil. Na nasledujúci deň ma navštívila moja svokra, ktorá zatiaľ nie je veriaca a mala vážne problémy s kostrčou. Jej stav bol za posledné roky taký vážny, že mala neustále bolesti a nemohla vôbec sedieť. Tak sme zobrali tu papierovú vreckovku (ktorá už nebola obyčajná),  priložili sme ju na boľavé miesto a pomodlili sme sa. Dnes už svokra ani vôbec nevie, že ju niekedy bolela kostrč a môže sedieť úplne normálne. Vďaka Pánovi Ježišovi za všetko, čo pre nás robí!

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave