Sila Božieho uzdravenia – Turné po Slovensku s Perom Cedergårdhom zo Švédska, 19. – 28. augusta 2011

Na Slovensko znova zavíta vzácny hosť Per Cedhegård zo Švédska, ktorý prináša posolstvo o Ježišovi, ktorý prináša uzdravenie ducha, duše i tela. Máme to privilégium organizovať stretnutia s týmto cestovateľom, misionárom, Božím človekom a priateľom Slovenska vo viacerých mestách. Budeme si veľmi vážiť, pokiaľ môžete na tieto stretnutia prísť, či pozvať svojich priateľov, známych, alebo tých, ktorí potrebujú uzdravenie. Od piatka do nedele (19.8. – 28.8.) bude slúžiť chorým na týchto miestach:

 

 


Bližšie informácie o podujatiach v jednotlivých mestách nájdete tu:

Banská Bystrica

Banská Štiavnica

Topoľčany

Sereď

 

Per Cedhegård pochádza z Jeteborgu a je vyštudovaným architektom. Už viac ako tridsaťpäť rokov cestuje po celom svete a prináša ľuďom Božiu moc; navštívil krajiny ako India, Ukrajina, Arménsko, Španielsko, Kanada, Thajsko, Indonézia, Papua Nová Guinea. Pri jeho návštevách na Slovensku sme boli svedkami mnohých uzdravení, jedno z nich sme publikovali aj v časopise Víťazný život 1/2009. Ste srdečne vítaní, vstup na stretnutia je voľný.

 

Ak máte ďalšie otázky ohľadne tohto turné, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo na našich telefónnych číslach (všetko nájdete v kontaktoch).

 

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave