O autoroch

Peter Čuřík
pastor Slova života a šéfredaktor časopisu Víťazný život. Napísal knihy Naroď sa znova, 5V k víťazstvu a Lídrami sa nerodíme, ale stávame. Jeho kázne na CD nosičoch sú rozšírené po celom Slovensku i v zahraničí. Je ženatý, má dvoch synov a rád športuje. Vo voľnom čase je jeho potešením posedieť si pri dobrej káve s manželkou a v kruhu priateľov.
Martin Hunčár
druhý pastor Slova života, kazateľ a spisovateľ. Napísal niekoľko úspešných kníh pre deti a pre mládež a tiež scenár k divadelnej hre, v ktorej aj sám stvárnil jednu z hlavných postáv. Má dvoch športovo nadaných synov, sám beháva maratón, a to vo veľmi dobrom čase. Kávu nemusí, radšej čaj.
Vlado Vrábel
je starším zboru a rád káže Božie slovo. Je vychýreným kuchárom a človekom „štyroch talentov“: hrá na akordeóne, spieva, hrá futbal, lyžuje. Je vždy človekom, na ktorého sa dá spoľahnúť. Je ženatý s Dankou, ktorá je vedúcou chvály v bratislavskom zbore a autorkou niekoľkých worshipových piesní.
Mirka Miškovicová
misionárka v Indii, učiteľka na biblických školách, absolventka dvoch teologických univerzít. Ovláda angličtinu, nemčinu, biblickú hebrejčinu a gréčtinu, plynule hovorí po švédsky. Je ženou Ducha a človekom charakteru. Rada spoznáva iné kultúry a experimentuje s cudzokrajnou kuchyňou.
Tomáš Šimko
vedúci mládeže, kazateľ a vyštudovaný psychológ. Hovorí výborne po anglicky, rád športuje a potápa sa so žralokmi (s modlitbou na perách). Tomáš miluje dobrodružstvo a je priateľom do každej situácie. Je ženatý s Lenkou, ktorá študuje operný spev.
Katka Čuříková
manželka pastora Petra. Spoločne slúžia Pánovi bok po boku už mnoho rokov. Katka je skúsenou Božou ženou, ktorá vie podávať pravdy evanjelia jednoduchým, ale mocným spôsobom. Pomáha mnohým ženám nájsť ich miesto a potenciál v Bohu. Spolu s manželom vychovávajú dvoch synov.
  Peter Singhoffer
absolvent biblickej školy Slova života, ktorý slúži v bratislavskom zbore Slova života v službe vydavateľstva už mnoho rokov. Často prináša do biblických pasáží čerstvý pohľad Ducha Svätého a pomáha ich aplikovať do života. Spolu s manželkou Beatou vychovávajú tri deti.
img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave