Slovo pastora

Vitajte na stránke Slova života!

 

Našou túžbou je, aby ste sa na tejto stránke vedeli ľahko orientovať a dostali informácie o viere, o nás a našej práci, ktoré by vás mohli zaujímať. Budeme si vážiť vašu spätnú väzbu, postrehy či názory, ktoré by prispeli ku skvalitneniu stránky.

Dovoľte mi pár slov o nás. Sme kresťania, ktorí prežili osobné obrátenie k Bohu. Každý z nás má „svoj príbeh“, ale to, čo nás spája, je viera v Sväté písmo a túžba nasledovať Ježiša Krista. Prežili sme niečo podobné, čo popisuje C.S.Lewis vo svojej knihe „Zaskočený radosťou“. Pre mnohých je možno koncepcia kresťanstva spojeného s radosťou skoro nezlučiteľná, no veriaci ranej cirkvi boli neustále naplňovaní Duchom Svätým a radosťou. Samozrejme, podobne ako ktokoľvek iný, aj kresťania vo svojom živote prechádzajú neľahkými situáciami či skúškami. Istý veriaci sa raz nachádzal práve v takom období a sťažoval sa Bohu. Na to vnímal takúto odpoveď: „Nikdy som nepovedal, že život so mnou bude ľahký, no život bezo mňa je oveľa ťažší.“

Život by však nemal byť len o tom, ako sa máme či cítime. Mali by sme pomáhať druhým. Aj preto veríme v dôležitosť priateľstva, budovania vzťahov, komunity. Ak chcete vedieť viac o tom, čo robíme, alebo nás chcete spoznať bližšie, radi vás uvítame na akciách, ktoré organizujeme. Ponuka je celkom široká, verím, že na tejto stránke o nej nájdete dostatok informácií.

Vážim si, že ste si našli čas a klikli na našu internetovú adresu, no uisťujem vás, že mi bude potešením spoznať vás aj osobne.

 

 

 

{youtube}gliyIkdU7nI{/youtube}

 

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave