Boh uzdravuje aj na Slovensku!

Turné s Perom Cedergårdhom

Už niekoľko rokov usporadúvame evanjelizačné turné s naším hosťom zo Švédska a neprestáva nás udivovať Božia moc, ktorej sme svedkami či na námestiach, v kultúrnych domoch, alebo pri osobných návštevách chorých. Ježiš uzdravoval počas svojej pozemskej služby jednoducho preto, lebo sa nad chorými zľutoval (Mat 14:14). Veríme, že jeho zľutovanie sa nezmenilo. Turné s bratom Cedergårdhom opätovne organizujeme od 16. augusta 2014, podrobnosti nájdete na zadnej strane časopisu alebo na našej web stránke.

Po modlitbe uzdravená z alergie

Ninka mala od malička diagnostikovanú alergiu na čokoládu a citrusové plody. Lekárka nám oznámila, že tento problém ju bude sprevádzať po celý život. Hneď ako potajme niečo z týchto pochutín zjedla, okamžite opuchla a dusila sa. Vždy sme sa začali úpenlivo modliť za Božiu ochranu a museli sme neodkladne bežať do nemocnice, kde dostala injekciu. Keďže ako malé dieťa nemohla konzumovať to, čo majú ostatné deti najradšej, bola veľmi smutná a nešťastná a veľakrát sme ju museli upokojovať. Asi pred piatimi rokmi na jednej evanjelizácii Pera Cedergårdha v zbore Slovo života v Nitre Ninka vyjadrila prosbu, že chce byť uzdravená. Keď sme sa jej ako rodičia spýtali, či tomu verí, tak jednoznačne odpovedala, že áno. Spolu s Ninkou sme vystúpili dopredu, kde už boli sústredení ostatní. Per sa Ninky spýtal, aké má problémy a za čo sa má modliť k Bohu. Ona mu v krátkosti vyrozprávala celý príbeh. Per sa za ňu pomodlil a oznámil jej, že je definitívne uzdravená, a s úsmevom ju upozornil, aby ešte v ten istý večer nezjedla kartón čokolád. Vďaka Bohu, od daného momentu modlitby za uzdravenie Ninka nemá žiadnu alergiu a všetko je v úplnom poriadku!!!

 

Uzdravená miecha a nepotrebné barly

Asi pred desiatimi rokmi mala moja mamička haváriu a následkom úrazu sa jej začala zužovať miecha. Z toho dôvodu začala mať vážne komplikácie s chôdzou, začala chodiť o barlách a problém sa neprestajne zhoršoval. Lekári ju pripravovali na skutočnosť, že jedného dňa skončí na vozíčku. Mamičke som veľakrát hovoril o Bohu a pred niekoľkými rokmi uverila v Pána Ježiša Krista. Pred dvoma rokmi som ju pozval na jednu evanjelizáciu do Serede s tým, že Pán Boh dokáže uzdraviť aj tento problém a môže byť v poriadku, samozrejme, ak tomu verí. Na moju otázku odpovedala, že verí, a prišla do Serede. Po modlitbe brata Pera Cedergårdha sa nielenže upravil miechový kanál, prestali jej tŕpnuť nohy, ale jej aj dorástla noha a od toho dňa už nechodí o barlách. Keď sme prichádzali do kultúrneho domu na evanjelizáciu, nestíhala ona mne, a keď sme večer odchádzali z kultúrneho domu, ja som zasa nestíhal jej. Začala chodiť tak rýchlo a svižne, akoby mala 20 rokov. Na jej tvári bolo vidieť úžasné nadšenie, radosť a vďačnosť Bohu za uzdravenie a vyriešenie mnohých problémov a komplikácií, ktoré by ju čakali. Po tejto evanjelizácii bola na všetkých ostatných stretnutiach s bratom Perom Cedergårdhom v rámci turné po Slovensku a vždy doviezla so sebou plné auto dôchodcov, ktorým svedčila, aký je Pán dobrý!

 

Svedectvo z Teen Challenge

Ako riaditeľ pracujem s ľuďmi s drogovými závislosťami v Teen Challenge Slovakia už päť rokov.Naši klienti majú „vďaka“ svojej drogovej histórii mnohé špecifické ochorenia, medzi ktoré patria aj veľmi vážne typy ťažko liečiteľných žltačiek, ktorých liečba je veľmi drahá. Po Perovej modlitbe sme na vlastné oči videli zázrak uzdravenia, čo neskôr u troch klientov potvrdili aj laboratórne testy. Lekári boli veľmi prekvapení, jeden z klientov má v lekárskej správe dokonca napísanú vetu vo význame, že jeho úplné uzdravenie si z lekárskeho hľadiska nevedia vysvetliť.

Stanislav Kunák, riaditeľ Teen Challenge Slovakia

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave