Walk on Water – mládežnícko-dorastenecký tábor 2016

 

Leto je už za rohom a sme si istí, že už skúšaš premýšľať nad tým, ako stráviť letné dni a večere. Chceš sa odreagovať od všedných dní života, byť v prírode. Tráviť čas s kamarátmi a nájsť si nových priateľov. Mať možnosť prehĺbiť svoju vieru a vzťah so samotným Bohom pri spoločnom čase s inými kresťanmi. Takisto by si rád/rada išiel/išla na výlety, videl/a nové miesta. Relax na slnku, šport a oddych pri skvelej grilovačke pri západe slnka by sa tiež hodil.

 

Ale kde to všetko môžeš uskutočniť?!

 

No, už ďalej nemusíš hľadať. Prihlás sa na tábor Slovo života a všetky tie veci tam môžeš zažiť, uskutočniť, ba aj o mnoho viac!

 

Tohtoročnou témou bude “Walk on Water” (prekl. Kráčaj po Vode). Často v našich životoch sme spokojní tam kde sme, aj by sme chceli spraviť nejaký nový krok novým smerom, ale nenachádzame na to odvahu, alebo silu. Spolu s Božou múdrosťou a Jeho vedením chceme povzbudiť jeden druhého, aby sme vykročili z našej zóny pohodlia do nových dobrodružstiev s Ním a pre Jeho kráľovstvo. 

 

Dátum: 1. (piatok) – 6. (streda) júla 2016

 

Kde: Blízko Liptovského Mikuláša na chate Opalisko

 

Pre koho to je??

  • Vek 13 – 30 (s výnimkami)
  • Pre Slovo života a priateľov Slova života

 

Cena:

  • 110,- Eur, súrodenecká zľava je – 15,- Eur na druhého a každého ďalšieho súrodenca
  • poplatok je potrebné uhradiť na IBAN: SK87 0200 0000 0000 6843 4112, Swift: SUBASKBX, variabilný symbol 55, do poznámky uveďte meno osoby za ktorú sa platí

 

Doprava: autami

 

Prihlasovanie:

  • Prihlasovanie bolo ukončené.
  • Po úspešnom vyplnení a odoslaní údajov od nás dostanete potvrdenie e-mailom, že sme vašu prihlášku dostali spolu s informáciou akým spôsobom je potrebné zaplatiť za tábor.
  • Prihlásiť sa a zaplatiť za tábor musíte najneskôr do 20. mája 2016 (ak ešte budú voľné miesta), inak vaša rezervácia bude zrušená. Prihlášky a platby po tomto dátume už nebudú akceptované.
  • Ak svoju rezerváciu zrušíte po 20. máji, nevieme zaručiť vrátenie celej zaplatenej sumy.

 

Prihlás sa teraz!! Neoľutuješ to.

Tešíme sa na čas strávený s TEBOU!!

Vedúci dorastu a mládeže

 

Kontakt: camp@slovozivota.sk


Takto skvelo nám bolo:

{youtube}z0MMb7IlPGw{/youtube}

{youtube}hfZJVnmhyI4{/youtube}

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave