SPARK:

>>  je ISKRA

A čo má SPARK vyjadrovať?
Iskru, že horíš za Bohom, naplno za Ním. Žiadne vlažné kresťanstvo. 🙂

>>  je to miesto pre mladých vo veku 16 – 28 rokov
V Božom slove vidíme, že Boh si veľmi často používa práve mladých ľudí. V rámci aktivít mládeže sa snažíme vytvoriť priestor na to, aby mladí ľudia mohli spoznávať Boha osobne a zároveň aj využiť potenciál, ktorý v nich je a slúžiť ním Bohu a svojmu okoliu.

>> pravidelné stretnutia
každý štvrtok o 18:00 na Tomášikovej 30

>> fun time
Život SPARK-u, okrem pravidelných štvrtkových stretnutí, zahŕňa aj rôzne výlety, krátkodobé misijné výjazdy, chaty (Sparkovačky), tábory a množstvo kreatívnych aktivít, kde môžu vyniknúť schopnosti a talenty mladých ľudí.

Stretnutia každý štvrtok (počas školského roka)

od 18:00 na Tomášikovej 30

Spark & G1 camp 2024

Zanechaj bežné aktivity a poď s nami na Spark & G1 camp. Nezáleží na tom, aká si osobnosť, aké máš koníčky či záľuby, každý si nájde niečo pre seba – športy, hry vonku a vnútri, výlety, semináre, chvály, workshopy a veľa ďalších aktivít. Pri tom všetkom budeš môcť navyše spoznať nových ľudí, rozvíjať vzťahy s kresťanmi a rásť vo viere.

>>> Téma: RADOSŤ

Radosť Pánova je našou silou.

Radosť je zároveň ovocie Ducha. Po duševnej stránke je radosť spojená s uvolňovaním pozitívnych pocitov.

Chceme sa venovať tejto téme, pretože radosť, ktorú dáva Boh, všetci potrebujeme vo svojom starter-packu. Sme si zároveň vedomí toho, že súčasná generácia zápasí s duševným zdravím. Práve preto sa na tomto tábore chceme pevne postaviť na to, čo o nás hovorí Božie slovo. Chceme, aby naše vnútro bolo premenené Bohom a naplnené Jeho radosťou, ktorá dáva život, silu, slobodu a je nákazlivá.

Dátum: 30. júna – 5. júla 2024

Miesto: Hotel Mýto, Hlavná 492, Mýto pod Ďumbierom

Cieľová skupina: mladí ľudia zo Slova života a priatelia Slova života vo veku 13 – 28 rokov (vek dovŕšený vek k 30.6.2024).

Doprava: NEBUDE zabezpečená spoločná doprava, dopravu si každý zabezpečí individuálne podľa svojich preferencií a možností.

Cena: 175 €

  • Súrodenecká zľava je – 10 € každého platiaceho súrodenca. Zľava platí aj v prípade, že súrodenec ide na náš detský tábor.
  • Poplatok prosíme uhradiť po tom, ako Vám odpíšeme, že akceptujeme Vašu registráciu.
  • Číslo účtu: SK87 0200 0000 0000 6843 4112, variabilný symbol: 55, do poznámky uveďte meno / mená, za koho je poplatok hradený.
  • Poplatok je potrebné uhradiť do týždňa po potvrdení registrácie, inak bude Vaša registrácia zrušená.
  • Pozor! Prihláška je záväzná, v prípade že sa odhlásite pár dní pred táborom, budeme pravdepodobne požadovať storno poplatok.

Deadline: Neváhaj a zaregistruj sa, miesto je kapacitne obmedzené a rýchlo sa plní!

Kontakt: camp.slovozivota@gmail.com

Tešíme sa na teba.

Tím vedúcich G1 and Spark

>>> Flashback

RADOSŤ - táborová hymna

>>> Prihláška do ČAKAČKY

Tábor je už plne obsadený, ak si sa nestihol prihlásiť, daj nám o sebe aj tak vedieť pre prípad, že by sa nejaké miesto uvoľnilo. Ďakujeme za pochopenie.

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave