Deň pre Izrael – 29.1.2023

V spolupráci s organizáciou ICEJ a v rámci Medzinárodného dňa pripomienky holokaustu a predchádzania zločinom proti ľudskosti, po dvoch rokoch nútenej prestávky usporadúvame podujatie Deň pre Izrael.

Začíname už doobeda duchovným programom – chvály, biblické vyučovanie, modlitby a pokračujeme občerstvením v našej kaviarni. Poobede je hlavným bodom programu verejná prednáška vzácneho hosťa Martina Korčoka, vedúceho Múzea holokaustu v Seredi, spojená s diskusiou.

Deň pre Izrael 2023

Kde: Slovo života, Tomášikova 30, Bratislava
Kedy: Nedeľa 29.1.2023

Program:
10:00 – Bohoslužba, Peter Čuřík a hostia; chvály
12:00 – občerstvenie v kaviarni
13:00 – hosť Martin Korčok, Svedectvá preživších + diskusia
14:30 – plánovaný záver

Hosť:
Dovoľte nám predstaviť vám vzácneho hosťa, rečníka na podujatí Deň pre Izrael ??

MARTIN KORČOK

Súčasný kandidát na ocenenie Krištáľové krídlo za filantropiu, riaditeľ Múzea Holokaustu v Seredi, zástupca Medzinárodnej aliancie pre pripomínanie holokaustu (International Holocaust Remembranc Alliance) v Komisii expertov na záležitosti Rómov (Committee of Experts on Roma and Travellers Issues ADI-ROM) v Rade Európy (Council of Europe), Predseda Medzinárodnej odbornej poroty Roma Spirit.

Medzinárodne pôsobiaci autor a rečník, člen odborných komisií, oceňovaný za svoju tvorbu venovanú holokaustu, ľudskému utrpeniu, aktivity spojené so vzdelávaním o holokauste a s bojom proti antisemitizmu.

 

 

img

Podporte našu službu!

Finančná podpora smeruje na náklady s evanjelizáciami na Slovensku a stavbu cirkevnej budovy v Bratislave